Cvičení s vlastní váhou těla 

Posílení středu těla CORE  a hlubokého stabilizačního systému 

Formování postavy

Kompenzační a Balanční cvičení 

Kruhový a intervalový trénink

Funkční trénink

Zvýšení flexibility

Sestavení Jídelního a tréninkového plánu 


Vedené lekce a individuální hodiny 

BODY STYLING /BODY FORMING  Komplexní cvičení zaměřené na rovnoměrné formování a zpevnění celé postavy. Tréninkové sestavy lze upravovat dle zaměření na určité svalové partie.
BODY STYLING /BODY FORMING Komplexní cvičení zaměřené na rovnoměrné formování a zpevnění celé postavy. Tréninkové sestavy lze upravovat dle zaměření na určité svalové partie.
SVALOVÝ STREČINK Protažení a uvolnění svalů, staticky i dynamicky. Nepostradatelná součást v každém sportu. Relax a námaha v jednom.
SVALOVÝ STREČINK Protažení a uvolnění svalů, staticky i dynamicky. Nepostradatelná součást v každém sportu. Relax a námaha v jednom.
FULL BODY  Trénink celého těla v jedné tréninkové jednotce. Komplexní a efektivní procvičení všech svalových skupin.
FULL BODY Trénink celého těla v jedné tréninkové jednotce. Komplexní a efektivní procvičení všech svalových skupin.
TABATA Vysoce intenzivní cvičení. Tréninková metoda založená na zvyšování  kardiorespirační zdatnosti, ale také svalové síly. Nedoporučuje se pro úplné začátečníky ve cvičení.
TABATA Vysoce intenzivní cvičení. Tréninková metoda založená na zvyšování kardiorespirační zdatnosti, ale také svalové síly. Nedoporučuje se pro úplné začátečníky ve cvičení.
FITBALL Oblíbené balanční, dynamické, ale  i statické cvičení na velkých gymnastických míčích. .Zlepšuje svalové napětí a koordinaci. Procvičíš celé tělo a hluboké svalstvo. Výborná prevence bolesti zad, upravuje držení těla a zároveň tvaruje postavu a nezatěžuje klouby. Výběr a technika cvičení se snadno přizpůsobí pohybovým schopnostem každého jedince všech věkových kategorií.
FITBALL Oblíbené balanční, dynamické, ale i statické cvičení na velkých gymnastických míčích. .Zlepšuje svalové napětí a koordinaci. Procvičíš celé tělo a hluboké svalstvo. Výborná prevence bolesti zad, upravuje držení těla a zároveň tvaruje postavu a nezatěžuje klouby. Výběr a technika cvičení se snadno přizpůsobí pohybovým schopnostem každého jedince všech věkových kategorií.
BOSU  Je oživení tréninku, ve kterém zároveň zapojuješ senzomotoriku a skvěle si trénuješ rovnováhu,  efektivně zapojuješ střed těla , zpevňuješ vazy a šlachy zejména kolem kotníků a a kolenních kloubů. Komplexně posiluješ tělo.
BOSU Je oživení tréninku, ve kterém zároveň zapojuješ senzomotoriku a skvěle si trénuješ rovnováhu, efektivně zapojuješ střed těla , zpevňuješ vazy a šlachy zejména kolem kotníků a a kolenních kloubů. Komplexně posiluješ tělo.
CORE TRÉNINK  Posílení hlubokého stabilizačního systému.  Speciální sportovní trénink zaměřený na zpevnění středu těla CORE kde jsou iniciovány všechny pohyby těla a nachází se zde těžiště. Žhavý trend ve fitness. Vhodné i pro začátečníky s nedostatkem pohybu a svalovými dysbalancemi.
CORE TRÉNINK Posílení hlubokého stabilizačního systému. Speciální sportovní trénink zaměřený na zpevnění středu těla CORE kde jsou iniciovány všechny pohyby těla a nachází se zde těžiště. Žhavý trend ve fitness. Vhodné i pro začátečníky s nedostatkem pohybu a svalovými dysbalancemi.

FUNKČNÍ TRÉNINK představuje pravidla a zásady cvičení, základy funkčních pohybových vzorců. Jedná se o trénink praktických komplexních pohybů, nikoliv jednotlivých svalů. Při cvičení je kladen důraz na pohybovou stabilitu a kontrolovaný pohyb.